01 spalio 2013

October

Atrodo, dar visai neseniai galvojau, kad jau baigaisi vasara, kad prasidės paskutiniai metai mokyklos suolose ir štai tas mėnuo jau prabėgo. Per pirmą pamoką, kaip visuomet suklydau rašydamą datą ir tik tada pajutau, kad štai vėl atėjo naujas mėnuo. 
Spalis nusimato pilnas renginių, kuriems reikia begalo ruoštis. Pirmiausia, artėja mokytojų diena. Jai jau po truputi pradėjome ruoštis, bet kai supranti, kad beliko vos keletas dienų, pradedi nerimti ir jausti laiko trūkumą. Tačiau manau, kad mes sugebėsim ne tik viską pasidaryti, bet pasidaryti gerai!
Tolimesnis renginys - savanoryste žirgų konkūre. Vasara teko išvykti prie jūros, būtent tuo metu, kai turėjau savanoriauti, tad atsiradus progai vėl pasavanoriauti prie žirgų - nebenorėjau jos praleisti. Taip galvojau, kad bus ir su "Liūdnų slibinų" koncertu, į kurį noriu nueiti jau kelis kartus, bet vis išpuola koks svarbus reikalas ir štai šį kartą galvojau, kad tikrai tikrai ten nueisiu, tačiau vėl nepavyks. Reiks ruoštis prieš tai minėtai mokytojų dienai.
Trečias spalio savaitgalis nusimato kiek ramesnis, bet namuose vėl neteks būti. Ryte dalyvausiu matematikos ir informatikos mokyklos pamokose (kas man atrodo bus begalo naudinga ateity) ir iš karto po to važiuosim pas gimines su savais reikalais. 
Na, o paskutinį spalio šeštadienį praleisime mūsų pačių organizuotame koncerte. Interact klubas šiemet remia jaunuosius talentus, tad šio koncerto metu surinktos lėšos bus skirtos vienai, itin talentingai smuikininkei. Iki koncerto liko nebe tiek ir daug, tad, kad viskas būtų be priekaištų, teks itin paplušėti.
Spalis nusimato ne tik pilnas renginių, bet ir kitų progų. Mano abiejų tėvelių gimtadieniai, pusės metukų draugystės minėjimas su draugu. 
Tikiu, kad šis mėnuo bus pilnas įspūdžių ir prisiminimų ilgam ilgam laikui. Bijau, kad visai nebeturėsiu jėgų, nes vien jau šis mėnuo atemė iš manęs begales jėgų. Bet manau, kad kiti malonumai, kaip buvimas su draugais, apsipirkinėjimas, kava padės man išsilaikyti šiame mėnesiuke.
Beje, kalbant apie apsipirkinėjimą, aš dar kartą įsitikinau, kad padevėtų rūbų parduotuvės yra nuostabus dalykas. Radus laisvą minutėlę šiandien užsukau į vieną tokią parduotuvę ir išėjau su didele ir plačia šypsena, kuri trumpam laikui numalšino nuovargį. Parduotuvėje palikau nepilnus 60 litų, bet iš jos išėjau nešina begalo mielomis ir šiltomis tapkėmis, aukštakulniais, kurie šaltesniu oru, bus begalo nuostabus dalykas ir vasariškomis basutėmis, apie kokias svajojau ilgą laiką. 
Gero spaliuko visiems!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą