10 spalio 2013

115 Anniversary and other news


Šiandien teko garbė sudalyvauti gimnazijos115 (!) gimtadienio koncerte. Buvau viena iš tų kelių mokinių pakviesta į šį renginuką. O kvietimo priežastis buvo už mano aktyvumą, nes būtent šiemet supratau, kad paskutiniais metais reikia visu šimtu procentu dalyvauti mokyklos gyvenime. Iš vis, mano aktyvi veikla prasidėjo tik vienuoliktoje klasėje, o kai atėjau į naują mokyklą metų viduryje, baisu buvo kur lysti, tad apsipratus ir beveik metus laiko keliaujanti į naująją mokyklą (šį faktą šią savaitę kažkaip labai dažnai vartoju) įsidrasinau dalyvauti visur, kur tik galima. Tam daug davė ir tai, jog mokykloje atsirado mokinių aktyvas, į kurį galėjo ateiti kas tik nori. Pirmasis toks rimtas "reikalas" buvo mokytojų diena, kuri, manau, visai puikiai įvyko, nors ruoštis pradėjom vos kelios dienos prieš tą svarbųjį penktadienį.
Nuotrauka: Martyno Jaugelavičiaus


Laukia tradicinė padėkos diena, o kur dar šimtadienio reikaliukai. Na, o grįžtant prie šiandienos dieną, prieš koncertą dalyvavau artimosios savanorystes susirinkime. Nors nieko daug nenuveikėm, pagaliau vėl grįžau į savanorystes vėžes, net iš tikro nepamenu, kada paskutinį kartą teko normaliai savanoriauti. Turbūt po tokio savaitgalio vėl būsiu kupina įspūdžių. Likus dar šiek tiek laiko iki koncerto, radau laiko ir įsiamžinti. Nieko ypatingo nevilkėjau, užsidėjau savo mylimiausia suknelę, kuria pasigavau vos už keturis litukus ir mylimiausius, bet gaila, jau nebe kaip atrodančius aukštakulnius. Buvau beveik visa juoda, tik ryškus švarkelis gelbėjo nuo juodybės.
Pats koncertas buvo išties įspūdingas. Jame fortepijonu grojo patys grafų Zubovų šeimos atstovai. Pati atmosfera irgi buvo žavi, koncertas vyko Ch. Frenkelio viloje. Su keliom bendramokslėm pasidalinom mintim, kad turbūt nė viena mokykla Šiauliuose taip nešvenčia savo gimtadienių ir tikrai turime kuo didžiuotis, tiek savo istorija, tiek dabartimi. Iš tikrųjų keista buvo dalyvauti kažkur vakare, tokiame renginuke su mokytojais ir mokyklos bendruomene, bet tuo pačiu ir begalo malonu. 
Po tokios įspūdingos mokslo metų pradžios tikiuosi, jog dar laukia begalės nuotykių, įspūdžių ir renginių. Visgi iš mokyklos laikų labiausiai prisiminsime paskutiniuosus metus, tad tikiu, kad jie bus pilni prisiminimų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą