24 lapkričio 2013

Didždvaris - mano antrieji namai!

Gavau anoniminį komentarą, kuriame prašė papasakoti apie Didždvarį. Su mielu noru pasidalinsiu savo įspūdžiais apie šią gimnaziją (kuri gali būti visai skirtinga nuo kitų).
Pirmiausia, paminėsiu blogesnius dalykus.. Pats mokyklos vidus - ne itin modernus. Yra vietų kur šiek tiek turi atsargiau vaikščioti. Vieną kartą - vos neparkritau užkliuvusi už kažkokio metalo (likau su įbrėžimų). Spintelės išmėtytos po visą mokyklą. Man dar gan pasisekė, kad manoji - pačioje apačioje, bet yra spintelių ir trečiame aukšte,kas kiek nepatogu, bet aišku, prie visko priprantama. Galbūt vienas iš blogesnių dalykų yra uniformos, bet čia kaip kam. Pati nešioju, kartais rytais ir džiaugiuosi dėl to, bet kiti yra priversti jas devėti. 
Daugmaž tokie yra mano asmeniniai mokyklos minusai, pliusų ši mokykla turi begales! Ir net nežinau nuo ko pradėti.. Na galbūt pradėsiu nuo to, dėl ko atkeliavau į šią mokyklą. Mokykla tikrai skiria dėmesį į mokinių patogumus mokslo atžvilgiu. Atėjusi užsirašyti į DG pavaduotoja kartu su žmogumi, kuris dėliojo tvarkaraščius atsivelgė į mano norus visais 150 procentų. Parinko mano svarbiausiams dalykams (matematika ir informatika) pačias geriausias mokytojas, sudėliojo tvarkaraštį taip, kad turėdavau vos 2 langus. Mokslo kokybė irgi yra pakankamai gera. Nors turiu pati mokytojų, kurie ne itin pilnavertiškai išnaudoja 45 pamokos minutes, bet vistiek jaučiuosi stipri tuose dalykuose. Popamokinė veikla ir renginiai DG turi taip pat svarbią vietą. Bent jau kartą per savaitę mokykloje vyksta kažkoks renginukas. Kiekvienas gali čia rasti sau veiklos. Oh, ir maistas valgykloje vėl skanus!
Mokinių, kaip ir visuose mokyklose yra pačių įvairiausių, bet ką galiu pasakyti, kad visi yra itin veiklūs ir kiekvienoje laidoje yra bent trečdalis, kuriuos pastebi beveik visuose renginiuose. Atsiranda vis daugiau klubų, veiklų, pati net ir neberandu laiko visur sudalyvauti. Ir galiu drąsiai teigti, kad šioje mokykloje mokosi vieni draugiškiausių ir fainiausių mokinių!
Didždvaryje esu kiek daugiau nei metus, tačiau pamilau šią mokyklą ir gailiuosi, kad praleisiu čia tik porą metų, o ne visus keturis. Aišku, pasiilgstu kažkiek senos mokyklos, bet tik kartais. DG bus ta mokykla į kurią su malonumu grįšiu, kai baigsiu 12tą klasę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą