07 rugsėjo 2013

Autumn

Pirmasis rudens savaitgalis, kuris oru labiau primena neseniai pasibaigusią vasarą, turbūt paskutinis toks ramus, su nedaug planų ir darbų mokyklai. Tereikia pasiruošti pirmadienio anglų projektui. Tad kol dar nekibau į darbus, norėjosi atnaujinti blogą, kuriam beje, šią savaitę suėjo metukai. Keista, bet tuo pačiu ir džiugu, kad jo vis neapleidžiu, o jei ir ilgesnį laiką nerašau, grįžtu. Nors statistika nėra įspūdinga, tačiau žinau, jog rašau ne tik sau, daug kas iš draugų pamini, kad skaito mano blogą ir nori vis kad rašyčiau. 
Kai rašiau pirmąjį įrašą šiame bloge, buvo tik tik prasidėjusi vienuolikta klasė, į kurią ėjau su mintimi, jog galėsiu ramiai mokintis, skirti laiką savanorystei ir teisėms, tačiau dabar į rugsėjo antrąją keliavau su mintimi, kad jau nuo pat pirmų pamokų reikės pradėti stipriai mokintis. Kokius egzaminus laikysiu, jau žinau ir kolkas žinau, kur norėčiau stoti, tačiau tai manau dar keisis. Labiausiai pergyvenu dėl informatikos ir lietuvių kalbos egzaminų, jiems turbūt skirsiu daugiausia laiko. Dėl matematikos esu kiek ramesnė, nors pradėjome kartoti tiesiog elementarius dalykus ir tai ne viską prisimenu. Na, o dėl anglų egzamino esu beveik visai rami, neramina tik rašto dalis, bet galbūt bus taip, kad šio egzamino nelaikysiu, nes galbūt tereiks metinio šio dalyko pažymio. 
Pirmoji savaitė mokykloje buvo dar palyginus lengva. Pamokos truko 35 minutes, pagrinde, mokytojai tiesiog supažindino su taisyklėmis, egzaminais, darė viktorinas. Tačiau, kai kuriuose pamokose jau dirbam rimčiau. Pirmadieniui reikia padaryti anglų kalbos projektą, o kitą pirmadienį jau rašom pirmąjį kontrolinį. Beje, kalbant apie rugsėjo antrają, daug ko pasakyti ar parodyti negaliu. Lietus lijo, kaip iš kibiro, tad jokių nuotraukų neturiu, kad parodyčiau, kaip keliavau į paskutinę rugsėjo antrąją, tik padariau koliažą iš panašių rūbelių. 
Kadangi, reikėjo keliauti su mokykline uniforma, kuri ne itin žaviai atrodė su sukytemis, pasirinkau klasikes kelnes, paprastus baltus marškinėlius. Prie derinuko avėjau juodus aukštakulnius ir rankose nešiojausi delninukę. 
Šiais mokslo metais laukia dar begalės progų pasipuošti ir pasirodyti, tad rugsėjo antrosios šventės pernelyg nesureikšminau dėl aprangos. 
Abitūros proga, tėveliai man padovanojo planšetinį kompiuterį. Ne patį brangiausią, paprastutį, bet tikrai ne paprastą. Labiausiai jo man reikia, kaip užrašinės, dokumentų laikiklio. Šį planšetinį įsigijom ir todėl, kad jo komplekte buvo ir dėklas su klaviatūra, kuri yra beeegalo patogi. O ir dėklas man patinka. Taipogi, dar jis pravers ir fizikos pamokose, nes vadovėlis yra elektroninės versijos.
Dar šis planšetinis praverčia, kaip elektroninė knygų skaityklė. Joje dabar puikuojasi tik viena knyga, ir tai įtraukta į mokyklinį literatūros sąrašą. Tai V.M.Putino "Altorių šešėly". Pirmieji skyriai buvo itin nuobodūs, pilni aprašymų, tačiau po truputi ši knyga darosi vis įdomesnė. Turbūt dabar visada knygas skaitysiu per šį kompiuteriuką, jei tik rasiu elektronines knygos versijas.
Kai norisi paskaityti kažką kito, į rankas pasiimu naująjį "L'Officiel" numerį. Tai du skaitiniai, kuriuos dabar skaitau.
Tiek naujienų iš manęs, tikiuosi mokslai nesutrugdys pildyti blogo ir dažnai atsinaujinsiu. Gerų ateinančių Jums mokslo metų ir šilto rudens!

1 komentaras: