19 rugpjūčio 2013

Productive Monday

Po truputi vėl grįžtu prie rėžimo, kai iš namų išeinu anksti ryte ir pareinu gan jau į pavakarę. Šiandien taip pat gyvenau tokiu rėžimu ir atlikau gan nemažai darbelių. Pirmiausia tai pasportavau. Įsimylėjau Impuls sporto klubą, tobula yra po treniruotes nueiti į sauną ir dar atsigaivinti vandenyje. O ir treniruoklių salę pribloškianti su begalo modernia įranga. Labai labai tikiuosi, kad prasidėjus mokslo metams rasiu dar laiko ten nuvykti pasportuoti. 
Po tikrai gan produktyvios treniruotės nuvykau į kirpyklą, jau gan gerokai buvo išlindusi mano tikroji neblondiniška prigimtis, tad prieš vestuves ir rugsėjo pirmąją tiesiog reikėjo pasigražinti. Gaila, kad neturėjau įsikėlusi daugiau "Altorių šešėly" knygos audio, nes tikrai gan ilgai laukiau kirpykloj ir bent du skirsnius būčiau pasiklausiusi.
Po kirpyklos tiesiog būtinai turėjau užsukti į šalią esančias padevėtas parduotuves ir iš jų išėjau su tikrai gan geru laimikiu. Penkeri marškinukai ir dveji megztukai už bendrą 23 litų sumą. Myliu tokius sėkmingus apsilankymus kuistukuose. 

Pradėjau pamilti mėlynos spalvos marškinukus, beje jų man tikrai prireiks šiems mokslo metams dėvint kartu su naująja uniforma (kuri ne itin man patinka, nes yra pilkos spalvos ir ne viskas dera prie jo). Kartu su jau turimais maršinukais manau jais pradžiai tikrai apsiginklavau, tačiau marškinukų tikrai nebus per mažai. Ir galiu drąsiai teigti, kad pagaliau tikrai radau savo stilių, klasikinis, kiek oficialus, į kurį būtinai turi įeiti marškinukai ar švarkelis. Na, o abieji megztukai tiesiog begalo žaviai atrodė ant kūno tad turėjau juos įsigyti. 
Beje, vakar įsigyjau žiauriai tobulą knygą. Mokinio žinyną 5-12 klasej. Ten yra sudėta visa visa pagrindinė medžiaga matematikai, informatikai, fizikai, chemijai ir astronomijai. Manau, kad ši knyga ypač pravers prieš matematikos ir informatikos egzaminus, o fizikos dalis pravers mokslo metų metu. Ir šis lobis tekainavo 15 litų! Tikrai rekomenduoju šią knygą įsigyti tiems, kurie žadą laikyti egzamus iš šių pamokų, o šios knygos akcija yra parduotuvėse "Maxima", pirkite ką nors už 50 litų, turėkite Ačiū kortelę ir štai, ši knyga jūsų.
Rytojus taipogi nusimato panašaus rėžimo. Ryte vyksiu į papildomą pravažiavimą, po jo pasportuoti, tada pasigadinsiu sau nervus Regitros egzamine, o po visko vakare vyksiu į vieno iš Interact klubo nario solinį koncertą, kur mes likę nariai pasveikinsime jį su debiutu ir gimtadieniu. Tik dabar kamuoja vienas klausimas, ką į koncertą apsirengti...?

1 komentaras: