14 spalio 2012

Student for a week

Prieš keletą savaičių rašiau, jog užpildžiau anketą į VDU organizuojamą projektą "Moksleivi, pabūk studentu". Tada maniau, kad mano šansai ten patekti yra labai maži, o taip norėjos pabūt ta studente.. Trečiadienį po šokių susitikau su draugais. Bebūnant su jais sulaukiau nežinomo numerio skambučio. Atsiliepiu ir išgirstu, kad man skambina iš VDU. Pašokau iš vietos (dar sugebėjau ištraukti ir sagą iš marškinukų) ir negalėjau patikėti, jog man praneša, kad patekau į projektą. Gerai, kad nereikėjo daug šnekėti, nes mano balsas buvo pasiekes aukščiausią balso ribą. Buvo kiek sunku suvokti, jog patekau į tą projektą ir savaitę laiko būsiu studente. Dabar norisi, kad ta lapkričio 19 diena greičiau ateitų. Pirmą dieną manau bus sunkoka, nes net neįsivaizduoju, kaip iš močiutės namų reikės atsidurti VDU universitete. Manau trumpam pasiklysiu, bet kiek mačiau, kiekvienas gaus po žmogų, kuris padės orentuotis erdvėje. Taipogi, jau po truputi planuoju savo outfitus, nes kažkaip norisi atrodyti oficialiai ir pasitempusiai. 
Beje, po šio projekto (baigiasi lapkričio 23), paturėsiu keleta dienų atsigauti ir pasidalinti su visais įspūdžiai ir iškarto prasidės kitas projektas - mokyklos mainų projektas "mokymasis ir mokymas baltijos šalyse". Lapkričio 27 pas mus atvyksta mokiniai iš Suomijos ir Norvegijos. Iki gruodžio 3 dienos jie čia svečiuosis. Po tokių dviejų laisvų savaičių, reikės labai rimtai kibti į darbus mokykloje, nes manau būsiu praleidus tikrai nemažai kontrolinių ir šiaip artės pusmečio galas, o taisytis tikrai bus ką. 

5 komentarai:

  1. Dabar žinok esu labai panašioje situacijoje! :DDD Tik tiek, kad vaikai iš Maskvos jau šiandien atvažiavo pas visus į namus! O pati taip pat dalyvauju "Sėkmės mokyklos" organizuojamam projekte kur savaitei vietoj mokyklos reikės eiti į pasirinktą darbą! Tai šį ketvirtadienį jau laukia intervių, vadinamas paskutinis etapas iki patekimo, tai jaudinuosi :DDD

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Obaa, kaip įdomiai! Ar jau žinai kokį darbą dirbtum, jei patektum? Ir linkiu sėkmės pokalbyje, manau tau tikrai pasiseks! :)

      Panaikinti