17 spalio 2012

Dar viena kelionė į Vilnių

Šiandien, su asmeniniais šeimos reikalais, teko keliauti į Vilnių. Kadangi ten turėjom būt jau 7 ryto, iš Šiaulių išvykom apie 4 ryto. Buvo keista važiuoti tuščiose gatvėse ir matyti tamsius namus. Kelionėj neleido užmigti navigacija, kuri šnekėjo A.Ramanausko balsu. Nors ji ir klaidino mus, tai buvo daug smagiau, nei paprastas moters ar vyro balsas. Apie 9 ryto jau žingsniavom Gedimino prospektu. Visuomet man ten patinka praeiti, nors atrodo, nieko labai ypatingo ten nėra. Na nebent yoyo jogurtinė, kurioje turiu būtinai apsilankyti kiekvienąkart ten būnant. Kadangi mama Vilniuje lankėsi tik kai man pirko vežimėlį, apėjom Katedrą ir užlipom į Gedimino bokštą. Vaizdas nuo ten mane visada žavi. Kiekvienais metų laikais. Pasivaikščiojus po Vilnių, traukėm ieškoti "Mados angaro". Sunkoka buvo kol radom (nes navigacija truputi klaidino mus), bet džiaugiuosi, kad nepasidavėm. Tiesiog įsimylėjau tą parduotuvę. Pilna rūbų už tokias nerealias kainas! Bliuskutės po 4-5 LT, švarkeliai taipogi panašios kainos.. Didžiausia kaina, kurią mačiau buvo, 11 LT kainavusi striukė. Ši parduotuvė dabar yra dar viena priežastis man gyventi Vilniuje. Beje, patariu tikrai visom vilnietėm nukeliauti apsiprekinti į "Mados angarą", jei dar to nesat padariusios. Iš ten šiandien parsivežiau penkis naujus drabužius (už visus sumokėjau 27LT), kuriais labaai džiaugiuosi. Aišku diena neapsiejo be nesklandumu. Iš pradžių mus sutabdė policija, neva nepraleidom pesčiųjų, kurių nei vienas iš mūsų nematėm. Vėliau, jau išvykinėjant iš Vilniaus sugedo mašina! Gerai, kad aplinkui buvo keli autoservisai ir viename iš jų buvo sutvarkyta mašinytė. Kad ir teko keltis anksti ryte ir buvo šiek tiek neskalndumų, vistiek užskaitau šią dieną. Dabar tik nekantrauju, kada galėsiu vėl apsilankyti Vilniuje.

 ŠVARKELIS - 6 LTL
 BLIUSKUTĖ - 4 LTL
 BLIUSKUTĖ - 4 LTL
 SUKNELĖ - 8 LTL
KLASIKINĖS KELNĖS - 5 LTL

8 komentarai:

 1. Bliuskutes labai grazios!

  www.rebekasbeautyworld.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 2. Atsakymai
  1. http://madosangaras.lt/lt/node/28 aš pati šiandien buvau "Parkas outlet" patalpose esančiame "Mados angare".:)

   Panaikinti
 3. o ten deveti rubai, ar ne?:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, kai kurie tikrai matos, kad labai nešioti buvo, bet jei turi laiko ir kantrybės praeiti visus rūbelius (o jų ten tūkstančiai!) gali rasti tikrai kažko geroir kokybiško:)

   Panaikinti
 4. Aš niekada taip pigiai nerandu kažko gražaus :/ beje, esi labai graži panelė :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na aš irgi ne nuo pat pradžių rasdavau kažko gero, tačiau metų bėgyje kažkaip atsirado tarsi įgūdis rasti gerų ir pigių rūbų. Linkiu, kad ir jis tau atsirastų. Ir, ačiū! :)

   Panaikinti