07 spalio 2012

What Is In My Bag

Manau, nereikia aiškinti apie ką bus šis įrašas. "What Is In My Bag" tipo video ar post'ai man visuomet pasirodo įdomus, net pati nežinau kodėl. Patinka tiesiog stebėti, ką kiti žmonės nešiojasi su savimi. Pati irgi norėjau jau gan senokai padaryti šį įrašą, tačiau vis neprisiruošdavau ir tiapogi atrodydavo, kad dar kažko trūksta mano visuomet nešiojame sąraše. Vakar, beruošiant naujų pirkinukų įrašą, kartu nufotografavau ir savo rankinės turinį. Bet pradžiai, reiktų parodyti, kur viską deduosi.

Kokią rankinę pasiimsiu su savimi lemia tai, kiek pamokų manęs laukia. Dažniausiai nešioju didesnę rankinę, nes pamokų nors ir būna mažai, knygos joms labai didelės. Abi rankines myliu, tad jei jau reikia rinktis, su kuria eiti ne į mokyklą, o kur kitur, visada būna laabai sunku:).
RANKINĖS TURINYS: žurnalas "L'Officiel", kosmetinė, piniginė, raktai, kvepalai, telefonas, užrašų knygutė, papkutė popieriams laikyti, penalas, skėtis, šepetys, pakelis gumos.
KOSMETINĖS TURINYS: BB kremas, dezodorantas, nosinės, šlapios servetėlės, lūpų balzamas, lūpų blizgis, ausų krapštukai, nagų lakas, akių pieštukas.
PAPKUTĖS TURINYS: užrašinė žurnalistikai, lipnųs lapeliai, anglų kalbos iregular verbs žodžiai, matematikos formulynas.
PENALO TURINYS: klijai, lūpų balzamas, liniuotė, pieštukai, tušinukai, žirklės, žymekliai, skriestuvas su papildomais pieštukais, drožtukai, korektorius, skaičiuotuvas, trintukas.

9 komentarai:

 1. Aww kokia miela užrašinė! :D Iš kur antroji rankinė??

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū, o rankinė iš tokios vietinės rankinių parduotuvikės:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Koks mielas skaičiuotuvas, gal pasidalytum iš kur ir už kiek pirkai?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Pirkau jį parduotuvėje "Accessorize" už 17.50 LTL (:

   Panaikinti
 4. Aloe lips, geriausias koki tik zinau lupu balzamas!:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. I love your bag! And you're so lucky you have a wooden floor to use as a background, so jealous! ♡

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puikus tinklaraštis, esu naujoji tavo sekėja ;)

  AtsakytiPanaikinti