03 rugpjūčio 2013

New sneakers + outfits

Antradieni, kai buvau nuvykusi į Kauno Akropolį, užmačiau juodus sportbatukus, bet itin nesusižavėjau jais, tik šiaip krito į akį. Bet ketvirtadienį vėl ten nuvykusi pamačiau tokius pat baltus ir labai žavius sportbatukus. Jų kaina taip pat man tiko, vos 35 litai. Jau senei planavau įsigyti tokius sportbatukus tik tinkamų neradau ir Cropp Town parduotuvė pardavinėjo būtent tokius, kokių norėjau. Besvajojant apie juos, mintyse sugalvojau ir porą derinukų, kuriuose avėčiau šiuos sportbatukus.
Kol dar šiltos dienos, prie šių sportbatukų  žaviai atrodytų paprasta suknytė, platėjanti nuo juosmens. Jei būtų šiek tiek vesiau, visada galima užsimesti prie tokio derinuko tinkanantis džinsinis švarkelis. Tiksliai nepamenu, ar spintoje turiu panašią suknytę, bet tikiu, kad greit galiu tokią ir įsigyti. 
Na, o čia, šiuos derinukus galima pavadinti "arba, arba". Prie sportbatukų galima užsidėti arba klasikinį, laisvą sijonuką arba paprastus, kiek platesnius ir laisvesnius šortukus. O viršutiniams drabužiams galima būtų pasirinkti marškinukus arba kokį laisvą, kiek didesnį megztuką. 

Įsivaizduojant, viskas tikrai žaviai atrodo, reikia tik tikėtis, kad viskas taip pat žaviai atrodys ir realybėje. Beje, šiandien buvau nuėjusi iki parduotuvės būtent su šiais naujais sportbatukais ir jie nerealiai patogūs! Tiesiog taip ir norisi juos avėti.

1 komentaras: