19 sausio 2013

Sportoholikė

Galiu drąsiai teigti, kad tampu tikra sportoholikė. Tikriausiai ta motyvacija atsirado, kai kartu sportuot pradėjo ir mano naujoji draugė R. Su ja tiesiog laabai prisivaigstam apie gražias linijas ir beveik tobulą figurą. Nusprendėm, kad per kūno kultūros pamokas darysim keletą pratimukų ir susiimsim dėl maisto. Kai tai aptari su kitais, daug labiau norisi sportuoti. Vien dėl to, pradėjau sportuoti ir namuose. Radau keletą labai šaunių pratimų. Presui, kojoms ir dar darau vieną pratimuką sėdmenims. Vakar viską dariau pirmą kartą ir nesitikėjau, kad bus taip sunku, nors iš pradžių viskas atrodė gana lengva. Šiandiena sunkiai sekėsi vaikščioti, nes laaabai skaudėjo raumenys. Tačiau, kaip yra sakoma "no pain-no gain". Kai jauti skausmą, supranti, kad neveltui dirbi. Dar šiandien įsigijau aerobikos kilimėlį ir daug patogiau sportuoti. Iš vis dabar norėčiau tieek visko sportui nusipirkti, tačiau sportinės prekės begalo brangios. Tad bandau prasiversti su turimais dalykais. Jau tikriausiai trečią kartą minėsiu, kad sportuot eisiu jau ir kiekvieną dieną, tiesiog, labai labai norisi jau pradėti taip dirbti. Labai tikiuosi, kad vasarą bus ką parodyti. Nesitikiu, kad atrodysiu kaip katik nuo podiumo nulipusi gražuolė, man svarbiausia, kad dar bent kiek apmažėtų lašinukas ir šiek tiek išryškėtų raumenukai. Taigi, tikiuosi jei ir jūs sportuojat esat taip pat motyvuoti ir nenuleisit rankų, nes aš turbūt dabar nieko daugiau nenoriu kaip tik sportuot sportuot sportuot!

9 komentarai:

 1. Pasidalink pratimais kuriuos darai, aciu:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Paspausk ant žodelių presui, kojoms (ten yra paveiksliukai, nesuprantu, kodėl nešsiskiria jie:D), o sėdmenims darau tokį pratimuką tiesiog atsiklaupk į tokią kaip šuniuko pozą ir reikia tiesiog spirti koją atgal ir po to į šoną:)

   Panaikinti
 2. O tu impulse kokį planą esi užsisakiusi? Žiūriu moksleiviams prabango vienas mėnuo. Kadaise mokėjau tik 80lt ;o ir laikas buvo iki šeštos. ;o

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tai kad žinok aš ne į impulsą einu, o į eurogymą:)

   Panaikinti
 3. nusipirk medalį dabar

  AtsakytiPanaikinti
 4. Eurogym'e geriau negu impulse? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. kaip kam iš tikro:) apie impulsą nieko sakyt negaliu, nes nesilankiau ten:) bet eurogym'as man labai patinka, ir atmosfera gera ir treneriai labai šaunūs, plius man vieta labai gera:)

   Panaikinti
 5. Prieš įrašą paėmiau į rankas keksiuką. Po įrašo - padėjau į vietą.
  Šaunuolė tu. Džiaugiuosi, kad tiek pasiekei ir jog sportuoti tau patinka. :)

  AtsakytiPanaikinti