25 gruodžio 2012

Let's party!

Sveiki mielieji! Pirmiausia, noriu jus visus pasveikinti su šiomis gražiomis šventėmis. Sunku patikėti, kad jos jau atėjo. Atrodo, tiek laukta ir štai.. Jau po turputi eina į pabaigą švenčių metas. Tiesą pasakius, šiemėt man sunkiai jaučiasi Kalėdų atmosfera. Tikriausiai todėl, nes visuomet jas švęsdavom pas močiutę netoli Kauno, o dabar esame namuose. Ir tik dėl manęs ir mano šventimų. Buvau minėjusi, jog laukia manęs gana smagi savaitė ir tai buvo patvirtinta. Pirmiausia, pradėsiu nuo penktadienio..
Mokykloje buvo begalo nuostabi Kalėdinė atmosfera.. Visi dovanojo dovanėles ir tiesiog šiltas akimirkas. Pati irgi pasidalinau šia dovana. Geriausia būna dovanoti dovanas, kuomet matai žmogaus veide šypsena. Taip šilta ir gera pasidaro.. Pamokos begalo greit prabėgo, tačiau tai buvo tik į gerą, reikėjo tiek daug visko pasidaryti iki vakaro. Svarbiausia, aplankyti senąja klasę ir pasižiūrėti jos karnavalinį pasirodymą. O jie kaip visuomet padarė gerą pasirodymą. Keista buvo viską stebėti iš šalies, tačiau labai džiaugiausi būdama tuo momentu šalia jų. Iš kart po to mane nustebino tėtis. Paskambinęs paprašė ateiti į Akropolį. Galvojau, pirksim dovaną mamai, tačiau pasirodo, pirkom dovaną man. Gavau naują telefoną. To labai nesitikėjau, nes Kalėdines dovanas jau buvau gavusi iš anksčiau (kvepalai ir suknelė DG vakarėliui). Tačiau kai tetei netyčiom užsiminiau, kad buvęs telefonas jau vos gyvena, jis užfiksavo tai ir paieškojo kažko naujesnio. Begalo dabar džiaugiuosi naujuoju telefonu.. Tačiau džiaugtis daug negalėjau, reikėjo ruoštis ateinančiam vakarėliui. Gerai buvo tai, jog kaip atrodysiu jau buvau suplanavusi seniai. Tad ramiai, po truputėli pradėjau ruoštis. Štai, kaip atrodžiau..
Jei kalbėti apie vakarėlį, jis buvo tiikrai nerealus! Nesitikėjau, kad su dar visai naujai pažįstamais žmonėmis galėsiu taip laisvai ir smagiai pabuvoti. Švęsti pradėjom apie dešimtą, o išsiskirstėm pusę penkių ryto. Labai užskaitau šią vakaronę ir tikiuosi, kad dar kada DG suorganizuos kažką panašaus. Beje, štai dar truputėlis nuotraukų iš tos nakties.
Nors tą rytą miegojau vos šešias valandas, teko pradėti ruoštis kitam pasibuvimui su senąja klase. Buvo laabai sunku kažkur eiti ir kažką daryti, trauka prie lovos buvo padidėjus šimtus tūkstančių kartų. Tačiau šiaip ne taip nuvykau į reikiamą vietą. Taip smagu buvo susitikti su senai matytais žmonėmis. Kaip ir aną naktį, taip ir tą, buvo begalo smagu. Miegodi taippat gan vėlai nuėjom. Miegojau vėlgi, vos keltą valandų. Nuotykių netruko ir ryte. Vėlgi pasidalinsiu keletom nuotraukų ir iš šio pasibuvimo.

Grįžus tą dieną po dviejų dienų mažo miegojimo, kažkaip sugebėjau ištverti iki išnaktų. Padėjo turbūt ir tai, kad susitikau su drauge. Kai kritau miegoti, pramiegojau daugiau nei dvylika valandų. Na aišku ir atėjo Kūčių/Kalėdų metas. Kaip ir sakiau, nelabai tai jaučiasi,bet vistiek smagu buvo pabūti su šeima, ramiai. Ir nežinau kaip jūs po švenčių, bet aš sugebėjau numesti porą kilogramų. Nors manau tai padaryti padėjo kelios dienos šventimo. Labai tikiuosi ir išlaikyti dabartinį svorį, na, kad nebeaugtų, o vis vis mažėtų. 
Beje, šią savaitę manęs dar laukia Sel'o koncertas (na, kaip sakant, šiandien), susitikimas su draugais ir dovanų apsikeitimas, naujų metų planavimas.. Laukiu nesulaukiu! 

1 komentaras: