11 lapkričio 2012

Busy busy week

Šita savaitė tikriausiai buvo sunkiausia nuo naujų mokslo metų. Įtakos turėjo tai, jog pradėjau eiti į naują mokyklą. Jau ir taip nebudavo laiko pildyti blog'o, dabar vėlgi laukia tiesiog paprastas įrašas be jokių nuotraukų. Pasistengsiu rasti laisvą minutėlę atnaujinti blog'ą su nuotraukomis. O šį kart noriu šiek tiek parašyti apie savo pirmąją savaitę naujoj mokykloj. 
Taigi, pirmadienio laabai laukiau, kas buvo žiauriai keista, nes tokių dienų, kad laukčiau pirmadienio retai būna. Kelios minutės po aštuonių jau pravėriau Didžvario gimnazijos duris. Buvo taip keista, kartu ir gera vaikščioti toj mokykloj. Pirmą dieną kiekvieną pertrauką vis laksčiau po mokyklą su įvairiais darbais: visokie dokumentai, knygos, pažymėjimas, spintelė.. Nors ir aštuonios pamokos man buvo, diena labai greit prabėgo. Smagu buvo, kad atsirado žmonių, kurie bendrauja su manimi, siulo kartu atsisėsti, teko daug kur grupelėse dirbti ir mažai jautėsi, kad naujoj grupėj žmonių esu. Aišku daba daugiausia bendrauju tik mokyklos tema ir pasakoju, kodėl perėjau į jų mokyklą. Smagu ir tai, jog sutinku matytų žmonių ir daugumai buvo labaai keista matyti mane. Antradienį po pamokų susimačiau su R. Ji laabai gera mano draugė ir taipogi eina į Didžvarį, kai sužinojo, kad pereinu negalėjo nustygti vietoje. Gaila, nedažnai matomės mes mokykloje. Sunkiausia yra su namų darbais ir atsiskaitymais, kai savarankiškai tenka mokintis dabar keletos dalykų. Matematikai kiekvieną dieną papildomai skiriu po valandą, dabar dar ir ekonomika prisidėjo. Anksčiau net valandos prie pamokų nepraleisdavau, dabar tenka ir trejeta valandų skirti šiai veiklai. Todėl kenčia bendravimas su draugais.Tačiau manau, kad kažkur po mėnesio, kai būsiu jau viską atsiskaičius ir prisivijus kitus, suderinsiu visą laiką. Minusas, perėjus į Didžvarį, tas, kad atkrenta viena šokių repeticija, tad mažiau man bus koncertų. Tačiau labai labai tikiuosi, kad po pirmo pusmečio viskas vėl grįš į normalias vėžes ir spėsiu į abi repeticijas. 
Labai nesiskundžiu, kad turiu daug darbo, iš tiesių man tai visai patinka. Visą dieną kažką veikiu ir nereikia tiesiog sedėti ir kimarinti. Visa visa savaitė buvo pilna veiklos. Plius vakar buvau mylimiausiosios V. gimtadienyje, kur užsimiršo visi vargai ir tiesiog atsipalaidavau (nors po tokio šeštadienio vakaro, laukė sunkus sunkus sekmadienis). 
Šiandien, po šokių repeticijos, trumpam nuvykus buvau į parduotuvę, ieškojaus kelnių, tačiau kažko tinkamo neradau, kitą savaitę planuoju apsilankyti mugėse, esu nusižiūrėjusi keleta kelnių pasimatuoti. Grįžus namo iš karto kibau prie darbų: porą valandų konspektavaus istoriją kontroliniui, savarankiškai porą valandų pasimokiau ekonomiką ir matematiką. Pasimėgavusi karšta vonia ir "Vampyrų dienoraščiais" dabar rašau čia. Tikiuosi kita savaitė bus šiek tiek lengvesnė, nors laabai tuo abejoju, kai žinau, kad viena diena iš mokyklos iškris (ir tikiuos, nebus kokių atsiskaitymų tądien). Žinau, kad kitą savaitę laabai lauksiu dviejų datų: ketvirtadienio, kai vyks du renginukai, viename savanoriausiu, o kitame šoksiu iir sekmadienio, nes išvyksiu į Kauną, į VDU projektą. 
Oh, ir dar pamiršau įterpti! Penktadienį dalyvavau aerobikos šventėje, kur turėjom galimybę pašokti zumbą, hip hopą ir step aerobiką. Belenkaip patiko! Šokių vadovė šiandien paminėjo, jog labai gerai dirbu klubais ir šiaip, šauniai variau. Tokie paprasti žodžiai man tieek daug reiškia! Šokiai - tikriausiai vienintelis dalykas, kuriame jaučiuosi atsipalaidavus ir kuomet šoku labiausiai savimi pasitikiu.
Ir dar vienas dalykas, kurį taipogi norėjau paminėti, bet niekaip neįterpiau - trečiadienį buvau nuėjusi į Didžvario radio klubą. Ten turėsiu galimybę kurti savo laidas. Leido daryti laidas iki valandos ilgio, kas naujokei sakė nelabai leidžiama, tačiau, kadangi mokėjau skaityti ilgoką tekstą nepamirštant kvėpuoti ir turėjau tinkamą intonaciją, buvau išimtis. Turiu dar šiek tiek laiko apgalvoti, kokią tiksliai laidą norėčiau vesti, tačiau niekaip neapsisprendžiu ties kuo apsistoti, tad tikriausiai pasinaudosiu klubo vadovės mintimi, kad laidą galėsiu neapibrėžti ties kažkokiu vienu dalykų. Džiaugiuosi, kad gavau tokią galimybę ir galėsiu išbandyti kažką naujo savo gyvenime. 
Tikrai manau, kad kita savaitė taipogi bus kupina įspūdžių. Linkiu ir jums šaunios kitos savaitės! Bučkis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą