30 rugsėjo 2012

Rugsėjis 30

Po savaitės ligos atostogų prasidėjo rimti darbai: mokslai, sportai, šokiai, savanorystė, draugai.. Laisvo laikos nebėra, bet man taip patinka gyventi. Prieš metus tiesiog sedėdavau prie kompiuterio ir nieko neveikdavau, o dabar tai tapo tik valandinis malonumas. Tai priežastis, kodėl jau dvi savaites nepildau blog'o. Vis būdavo mintis parašyti kokį įrašą, bet tiesiog trūko laiko. Šis įrašas bus paprastos rašliavos. Tai bus tarsi santrauka to laiko, kurio nerašiau, ir šioks toks supažindiminas apie mano veikliają pusę.
Taigi, per šį mėnesį susideliavo visi mano savaitiniai darbai. Pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais porą (kartais net keletą) valandų praleisiu šokiuose. Mokykloje pasirinkau šokių pamokas ir taip įsitraukiau į šokių kolektyvo veiklą. Galbūt net šį penktadienį turėsiu galimybę pasirodyti ant scenos. Iš tikro, begalo to pasiilgau. Ir dar turiu galimybę šokti poroje, kas buvo šokia tokia mano mini svajonė. Norėjosi išbandyti kažką naujo ir štai prieš porą dienų pirmą kart sukaus valso ritmu su draugu. Kitomis savaitės dienomis eisiu į sporto salę. Tikiuosi iki naujų metų pasiekti savo norimo rezultato. Be sportinės ir šokių veiklos, esu įsitraukusi į žurnalistikos ir sporto savanorių klubus. Taipogi, aną savaitę dalyvavau atrankoje į mainų programą, dideli šansai yra man ten dalyvauti ir tai bus nereali patirtis mano gyvenime. Šiek tiek mažesni šansai patekti į dar vieną projektą, kurį organizuoja VDU. Galbūt girdėjote apie savaitę, kurios metu moksleiviai tampa studentais. Begalo sudomino mane šis projektas ir jei į jį pateksiu, tikriausiai pradėsiu šokinėti iš laimės.
Dar vieni mano planai yra įsitraukti į LMS (Lietuvos moksleivių sąjunga) veiklą, bet tikriausiai tai dubliuosis su šokiais, viską išsiaiškinsiu kitą savaitę. Tarp visų veiklų randu ir pora valandėlių draugams, smagiai praleidžiam laiką, tai truputi atitraukia nuo mokslų ir rūpesčių.
Ir berašant šį įrašą pagaliau prisiverčiau save persidaryti boardą. Kai tiek daug veiklų, reikia stengtis nepamiršti visko, o su maniške atmintimi visko gali būti. 
Spalio mėnesį tikiuosi parašyti dažniau nei kas savaitę ar dvi, planuoju keleta įrašų savo galvoje ir tikiuosi greičiau juos įgyvendinti. 
Ir šiaip, rytoj jau spalis. Baigėsi vienas mokslo metų mėnuo, taip greit lekia laikas.. Labai tikiuos, jog spalis bus begalo produktyvus ir aktyvus mėnuo man ir jum taipogi! :)

9 komentarai:

 1. Mainų projektai-kažkas TOOOKIOOOO. Labai, labai, laaaaabai linkiu patekti į jį ;) nes tokie projektai duoda labai daug naudos: nauji draugai, naują šalį pamatai, nemokamai pakeliauji, užsienio kalbą palavini, palyginus, nedaug išlaidų reikia, o rezultatas - maksimalus. Fantastika.
  Šokiai poroje - irgi kažkas nerealaus :D pati labai noriu išmokti šokti poroje, bent jau pagrindinius žingsnelius, bet laiko nelabai yra...
  Taigi, linkiu neapleisti šokių :) na, ir , žinoma, patekti į mainų projektą ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sakė trūksta dalyvių tai programai, tad tikriausiai turiu didelę galimybę į ją papulti. Dar plius kai tema to projekto yra apie mokymasi kitose mokykloje iš vis nerealu, nes man visad buvo įdomu sužinoti, kaip vyksta pamokos ir visi mokykliniai stuff užsienyje. Ir šokių stengsiuos neapleisti ir tikiuos, kad maniškė pora to irgi nepadarys:D Ačiū už linkėjimus,tikiuos, kada išmoksi tuos pagrindinius žingsnelius šokant poroje. :)

   Panaikinti
 2. Labai įdomu mainų programos pavadinimas ir plačiau apie VDU, nes pirmą kartą girdžiu :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. http://www.vdu.lt/lt/naujienos/atranka-i-projekta-moksleivi-pabuk-studentu

   Panaikinti
 3. Kokie mainai????? Ir nieko negirdėjai apie VDU!! Plačiau :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manai tarp Suomijos ir Norvegijos na ir tarp Lietuvos. :) Juose ne tik susipažinsim su nauja kultūra, bet ir su kitų šalių mokymosi programa. O apie VDU gali plačiau pasiskaityti čia, http://www.vdu.lt/lt/naujienos/atranka-i-projekta-moksleivi-pabuk-studentu :)

   Panaikinti
 4. Oho, kiek daug užsiėmimų! Aš ir pradėjau lankyti šokius, tai mokytoja ant tiek spaudžia, kad vos beprakvėpuoji, tačiau man patinka tai, nes šokiai visad patiko.:)
  O šiaip - sėkmės!:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aciu uz palinkejimus! :)

  www.rebekasbeautyworld.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 6. Hi beautiful!


  I think that this post is really interesting...and i love ur pictures! do u want to follow each other? I'm already following u!

  xx from


  http://letoileduphare.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti