05 vasario 2013

Tuesday

Šiandien atsikėliau kelios minutės iki devynių ir kadangi būdavau įpratus visada keltis į mokyklą ir tokiu laiku antradieniais jau važiuoti autobusu link mokyklos, šokau nuo pagalvės išsigandusi, kad pramiegojau. Tačiau protas staigiai įsijungė prisiminęs, kad darom planą chuliganą ir neinam į mokyklą, kad paskelbtų karantiną. Kaži ar būčiau tam sutikusi, bet kadangi buvo labai didelė tikimybė, jog karantiną paskelbs, man nebūtų apsimokėję važiuoti į mokyklą. Tad leidau sau pagulinėti lovoje. Ir mūsų pavykęs planas leidžia mums paatostogauti iki pirmadienio. To tikrai reikia, nes jau pasiilgau miego. Po karantino paskelbimo pažiūrėjau "The Carrie Diaries", kurį pradedu labai jau pamilti. Norisi, kad greičiau ateitų nauja serija. Na ir iškarto važiavau į miestą sportuoti. Užsisakiau naują abonimentą neriboto laiko ėjimo sportuoti ir dabar laukia kasdieninis sportas. Na, o pasportavus lėkiau į keleta padevėtų apsižiūrėti kas geresnio. Atradau (jei galima taip pasakyti) naują mano mėgstamiausią vietą prekintis. Pietiniam rajone esančioje "Iki" yra įsikūriusi "Rubija", kur ten rūbai yra sveriami. Tas yra itin gerai, nes užknisa paprastoje "Gausoje" pamatyti rūbą su kokia firmine etikete ir užkelta kaina. Ten rūbo kaina priklauso grynai nuo pačio rūbo. Ir gan neblogų dalykėlių ten yra. Vienas minusas - prekės pildomos tik pirmadieniais. Tada aišku gali rasti geriausių dalykų, bet ir kilogramo kaina būna didžiausia. Už ten įsigytą megztuką (nuotraukoje 2) ir bliuskutę (1) sumokėjau nepilnus penkiolika litų. Vėliau užsukau į kitą mano mėgiamą "Gausą". Ten už porą litų įsigyjau porą paprastų maikučių (4 ir 6), kurios labai tinka su švarkeliais. Na ir pakeliui namo nesugebėjau praeiti pro dar vieną padevėtų rūbų parduotuvėlę, kur nusipirkau maikutę sportui (5). Keisčiausia tai, kad su "Nike" ženkliuku ši maikė kainavo vos šešis litus. Apsiprekinusi smagi grįžau namučio ir šiek tiek praleidus laiko prie kompiuterio ėjau pakankinti presiuko. Taigi, toks buvo mano antradieniukas.
Beje, vakar nusipirkau naują laikroduką. Tiesiog negalėjau atsispirti jo grožiui. Aš tiesiog esu priklausoma viskam kas rožinės spalvos ir su blizgučiais.

3 komentarai:

 1. labai dailus antroje nuotraukoje pavaizduotas džemperis ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. O gal žinai kokia vieno kilogramo kaina rubijoje? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jei tiksliai pamenu, pirmadieniais 49LT, antradieniais 39LT, trečiadieniais 29LT, ketvirtadieniais 19LT, penktadieniais ir šeštadieniais 9 LT.:)

   Panaikinti