Sveikučiai! Kaip laikotes? Dar šaltukas nesukandžiojo jūsų? Tkiuosi nesergate, nes pastebėjau, kad aplinkui visi tik skundžiasi bloga sveikata. Pati kol kas dar laikausi, kad ir kaip keista.. (tfu tfu tfu) Pirmoji savaitė po atsotogų buvo kažkokia tai labai sunki ir ilga. Dar taip lėtai einančių dienų neturėjau.. Tikriausiai taip buvo, nes per pamokas nei to dirbi, nei to ilsies. Labai ilgai laukiau penktadienio, kai galėsiu eiti miegoti su ramia galva, kad niekas manęs nežadins. Ir šiandien ryte pajutau tikriausiai geriausią jausmą pasauly kai prabundi ir pagalvoji, kad tuoj keltis reiks, bet po to prisimini, kad šiandien savaitgalis ir gali miegot toliau. Nors prieš savaitgalį pasižadėjau sau, kad pasidarysiu visus darbus per savaitgalį, viskas nusikėlė į sekmadienį. Vienintelis darbas kurį padariau, tai nupuošiau eglę. Manau viskam sutrugdė mano išvykimas apsiprekinti. Ir pagaliau namučio parsinešiau naujų rubelių, kas jau labai reta pasidarė. Džiaugiuosi kiekvienu pirkinuku iki vieno. Pirmiausia apsilankiau Saulės Mieste, kur vyko "Liux" dienos, nuolaidos kiekvienam kampely. Įsigyjau labai mielas kelnytes iš "Cropp Town" vos už 30 litų. Mieliausias dalykas jose - kaspinėlis.
Po to, pajudėjau link vienos "Gausos" ir pakeliui užsukau į vieną parduotuvę, esančią bulvare, kurioje šią savaitę pamačiau labai mielą suknelę tik vis patingėdavau ją pasimatuoti. Sugundė mane ne tik suknytes išvaizda bet ir kaina. Vos 40 litų. Jau senei norėjau suknytės su peter pan apykakle.
Na, o "Gausoje" vėl apsiprekinau kaip reikiant. Pirmiausia, radau ilgai ieškotų rūbelių sportui. Maikutė labai patogi ir tinkama sportui, o trenigas ir gražiai atrodo ir bus patogu sportuoti. Jei kalbant apie sportą, pradėjau galvoti apie nusipirkimą abonimento, kur sportavimo laikas neribotas (dabar einu du kartus per savaitę) ir tuomet lankyti sporto klubą kiekvieną dieną. Taip manau pasiekčiau daug greičiau savo norimo rezultato.
"Gausoje" radau ir labai mielų maikučių. Pradedu vėl po truputi grįžti prie rožinės spalvos rubelių. Visgi, jie atrodo mieliausiai. Įsigyjau paprasta maikutę trumpom rankovėm, kuri tiks tiek dabar (kartu su megztuku) tiek vasarą. Na ir languotus marškinukus, kurie atrodo taip pat labai šauniai. Manau, jei jų spalva būtų kitokia, jie nebūtų mano pirkinukų sąraše.
Na ir galiausiai, mano labiausiai norimas pirkinukas - džinsai su pažemintu klynu. Apie tokius svajojau jau tikrai ilgą laiką. Tačiau ir sunku rasti būdavo ir šiaip, nelabai gražiai jie man atrodydavo. Po kurio laiko, vėl jų panorau ir niekur neradau, tačiau užėjus šiandien į "Gausą" radau, tikriausiai, bent tris poras tokių džinsų. Ir vieni tiesiog patraukė mano akį. Labai labai norėjau, kad jie man tiktų ir mano norai išsipildė.
Taaigi, štai tiek mano atsinaujinimų šiandien. Manau po poros savaičių šiek tiek dažniau ką parašysiu, nes laukia įdomi veikla savanoriaujant ir manau tikrai bus ką parašyti. Iki!
(Ir dar pora nuotraukėlių, kurias pasidariau bepyškinanti nuotraukas blogui)

Norėjau paklausti,iš kurios gausos pirkai šiuos rūbelius?
AtsakytiPanaikintiTos kur yra prie turgaus antrame aukšte:)
PanaikintiLabai sukudai Korne! Kaip?:o
AtsakytiPanaikintiSportas ir užsispyrimas:)
Panaikintikiek kainavo tos kelnes?;o
AtsakytiPanaikintiManau teiraujiesi su pažemintu klynu, tai jos 18 litų kainavo:)
PanaikintiGal gali pasakyti kur yra ta parduotuvė : ,,Savas rūbas''? nes žiūrėjau tavo shopping'us ir pamačiau kad iš ten labai pigių drabužių nusipirkai.
AtsakytiPanaikintiMugesė yra jos, nusileidus netoli to fontano:)
Panaikintikokio fontano?
Panaikintinaa ten kai praeini muges, kur priešais yra valgykla, sunkoka ištikro man paaiškint, bet kai būni prie mugių matosi tie padevėti:)
PanaikintiPirmos kelnytes kokios fainos!
AtsakytiPanaikintiwww.rebekasbeautyworld.blogspot.com
Labai gera figūra dabar,jau tikrai nebereikia lieknėti tau :)
AtsakytiPanaikintiNa tai dabar labiau orientuojuosi ties raumenukų auginimu:)Dėkui
Panaikinti