15 gruodžio 2012

What to wear??

Pats baisiausias dalykas, kai eini kažkur švęsti, yra nežinomas ką apsirengti. Jau pradėjau galvoti, ką čia tokio būtų galima apsirengti vienam ir kitam vakarėlį. Štai kokios mintys sukasi mano galvoje:

Pasaulio pabaiga aka DG kalėdinis vakarėlis (12-21)
 Kelios panelės planuoja rengtis sukneles, tad manau ir man taipogi reiktų. Tačiau bėdelė ta, kad net neįsivaizduoju kokią rengtis.. Turiu peplum tipo suknelė (dešinė). Ji kolkas geriausias variantas ką sugalvojau. Tačiau bėda tokia, kad kaži ar bus man su ja patogu. Kitas variantas būtų kažkas panašaus į kariąją suknelę. Paprasta, bet vis dar puošni. Taipogi, kažką tokio turiu spintoje. Geriausias variantas būtų tokia suknelė kaip viduriuke, tačiau bėda ta, kad reiktų tokios paieškoti parduotuvėje. Pabandysiu apsirengti sukneles, kurias turiu spintoje, o jei kas, kurią dieną užbėgsiu į parduotuves. Prie suknelės planuoju vilkėti švarkelį, o dėl batų dar mąstau. Gražiau aišku atrodytu aukštakulniai, tačiau man jau užteko karnavalo metu porą valandų praleisti ant jų ir kojų nebejaučiau. Manau, pasirinksiu kiek patogesni būdą, apsiausiu ilgus juodus batukus, kurie atrodo neblogai ir puošniai. 

Vakarėlis su senąja klase (12-22)

Kitą dieną planuoju leisti su sijonuku. Tik vis neapsisprendžiu ar dėtis juodą ar raudoną sijonuką. Tačiau tai gan maža bėda, didesnė - ką vilkėti viršuje? Mintys sukasi apie juodą palaidinę su gifiurinėmis rankovėmis. Jei tai neatrodys gerai, planuoju tada vilkėti paprastus marškinėlius. Dėl batų, leisiu sau patogiai ir šiltai būti, su UGG'ais. Šiam vakarėliui kiek mažesnis galvos skausmas, turbūt, kad švęsim išnuomotam namelį, o DG vakarėlis vyks klube. 

Dėl Kūčių/Kalėdų ir SEL'o koncerto dar nesu apsisprendusi. Kadangi Kūčios/Kalėdos bus praleistos namuose planuoju užsidėti kalėdinį megztuką ir juodas paprastas tympes. Paprasta, šilta, šventiška..Tik dėl koncerto nenutuokiu ką daryti. Teks pasiklausinėti draugių, su kuriomis ten vyksiu, ką jos planuoja dėl aprangos. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą